Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sylwestrowa Rewia Burleski

31 grudnia, 2023 @ 20:30 23:30

Zakończenie roku oraz powitanie nowego to niewątpliwie jedna z najważniejszych nocy w roku! Zabierzemy Cię w jedną z najbardziej niezapomnianych podróży do świata blichtru, brokatu, cekinów oraz muzyki! Wraz z Tobą nadamy tej nocy magicznego charakteru, pełnego elegancji oraz dobrej zabawy!

Przekraczając progi naszego teatru zanurzysz się w aurę piękna, wspaniałych kostiumów, sensualnej burleski, tańca i śpiewu, omami Cię szaleństwo barw, cekinów, brokatu, przezroczystego tiulu i strusich piór. Przybądź do nas sam lub w towarzystwie – ale nie zwlekaj z kupnem biletów, bo jest ich naprawdę ograniczona ilość. Kup bilety już teraz – oferujemy miejsca VIP – z własnym stolikiem i tuż przy scenie, oraz bilety normalne w wygodnych staromodnych fotelach teatralnych. Będziesz podziwiał nasze gwiazdy w tańcu z ogniem i wywołujące dreszcz emocji akrobacje. Teatr Burleski Dames Du Soir to jedyna taka rewia w Krakowie. Każdego miesiąca przygotowujemy nowy program a bilety rozchodzą się w kilka godzin. Nasz baśniowy świat zachwyci Twoje zmysły, a nasz bar oferuje wszelkie możliwe drinki i koktajle. W programie: – burleska – akrobacje – śpiew – chairdance – fireshow – pantomima Po zakończonym spektaklu oferujemy możliwość pozostania w strefie barowej Sceny Berlin wraz z artystkami i artystami, aby świętować powitanie Nowego Roku 2024. W cenie każdego biletu lampka szampana.

Wydarzenie podzielone jest na dwie części. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych

450,00zł

Dames Du Soir

721 346 288

View Organizer Website

Scena Berlin

Skawińska 2
Kraków, Małopolska 31-066 Poland
501350665
View Venue Website

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking “Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available