Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Noworoczna Rewia Burleski: Dames Du Soir

31 grudnia, 2023 @ 17:00 19:00

Zakończenie roku oraz powitanie nowego to niewątpliwie jedna z najważniejszych dat w roku! Dlatego też postanowiliśmy zagrać dla Państwa jeszcze raz o 17:00 burleskowy spektakl noworoczny!  Zabierzemy Cię w jedną z najbardziej niezapomnianych podróży do świata blichtru, brokatu, cekinów oraz muzyki! Wraz z Tobą nadamy tej nocy magicznego charakteru, pełnego elegancji oraz dobrej zabawy! Przekraczając progi naszego teatru zanurzysz się w aurę piękna, wspaniałych kostiumów, sensualnej burleski, tańca i śpiewu, omami Cię szaleństwo barw, cekinów, brokatu, przezroczystego tiulu i strusich piór. 

Przybądź do nas sam lub w towarzystwie – ale nie zwlekaj z kupnem biletów, bo jest ich naprawdę ograniczona ilość.  Kup bilety już teraz – oferujemy miejsca VIP – z własnym stolikiem i tuż przy scenie, oraz bilety normalne w wygodnych staromodnych fotelach teatralnych. Będziesz podziwiał nasze gwiazdy w tańcu z ogniem i wywołujące dreszcz emocji akrobacje. Teatr Burleski Dames Du Soir to jedyna taka rewia w Krakowie. Każdego miesiąca przygotowujemy nowy program a bilety rozchodzą się w kilka godzin. Nasz baśniowy świat zachwyci Twoje zmysły, a nasz bar oferuje wszelkie możliwe drinki i koktajle.

W programie:  burleska,  akrobacje,  śpiew,  chairdance,  fireshow,  pantomima.  Bilety dotyczą samego spektaklu, bez afterparty jak to ma miejsce w wydarzeniu o 20:30 (sold out). Jest to wydarzenie idealnie wpisujące się w ten szczególny dzień – może sprawdzić jaka początek szampańskiej zabawy, jak i rozpoczęcie sylwestrowego wieczoru! 

Dress code: dress to impress Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Scena Berlin

Skawińska 2
Kraków, Małopolska 31-066 Poland
721 346 288
View Venue Website