Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teatr Burleski Dames Du Soir: Żywioły

8 czerwca @ 20:00 22:30

Cztery podstawowe składniki natury, które tradycyjnie były uważane za elementy składające się na świat to ziemia, woda, ogień i powietrze – ŻYWIOŁY.

Dopełnieniem wszystkich czterech żywiołów stanie się BURLESKA! Dynamiczna, sensualna, brawurowa i nieoczywista, a zarazem piękna, eteryczna oraz zaskakująca!Świat niekiedy wydaje się labiryntem bez wyjścia, my wskażemy Ci drogę do uwolnienia, damy gwarancję eskapizmu i przeniesienia się w świat barw, radości, baśni oraz prawdziwej magii! Doświadczysz oczyszczenia za sprawą widowiskowego i intrygującego ognia. Drogę do Twoich emocji wskaże Ci delikatna i krystaliczna woda. Jednak stabilnie będziemy dążyć do ukojenia Twojego ducha i obdarowania go obfitością ziemi. Ujrzycie też prawdziwą wolność za sprawą podniebnych akrobacji. Bądź razem z nami podczas tej pełnej mistycyzmu i emocji edycji! Specjalnie dla Ciebie 24 i 25 maja oraz 7 i 8 czerwca wystąpią: – Veren De Heddge – bogini antycznego ognia, której udało się nim zawładnąć i stać się odporną na jego moc, dzięki temu, że woda to jej drugie oblicze,– Lilith – nieokiełznana i pełna brawury, będąca uosobieniem eteru, udowodni, że prawa fizyki nie mają znaczenia – LouLou – wolna niczym ptak, obdarzona licznymi talentami, a przede wszystkim istna czarodziejka i uwodzicielka Waszych sercNiebawem poznacie również dwóch niesamowitych gości, którzy dopełnią ten nietuzinkowy program!Niech Twoja dusza zapłonie wraz z nami! W programie: – burleska – chairdance – piosenka – akrobacje  – śpiew  – taniec – fireshow  I wiele innych atrakcji!Teatr Burleski Dames Du Soir by Veren De Heddge to jedyna taka rewia w Polsce. Każdego miesiąca przygotowujemy nowy program, a bilety rozchodzą się w kilka godzin. Nasz baśniowy, a tym razem niezwykle tajemniczy świat, zachwyci Twoje zmysły! Informacje praktyczne:Wydarzenie podzielone jest na dwie części. W przewie skorzystać możecie z oferty baru Sceny Berlin i skosztować wyśmienitych koktajli, przygotowanych przez naszych barmanów. Zachęcamy też do wcześniejszego przybycia, ponieważ bar czynny jest już od godziny 19:00! Dress code: zalecamy strój wieczorowy, poczujcie się wyjątkowo, bosko! Jednak jeśli stawiacie na wygodę – też będzie ok! Nasze miejsce jest bardzo kameralne – liczba miejsc ograniczona! Wydarzenie dla widzów dorosłych.

Dames Du Soir

721 346 288

Zobacz witrynę: Organizator

Scena Berlin

Skawińska 2
Kraków, Małopolska 31-066 Poland
501350665
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking “Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available